Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Të kombinuar së bashku në një ambient romantik! Fotot e Jonidës me Romeon janë kaq të bukura (FOTO)

Të kombinuar së bashku në një ambient romantik! Fotot e

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të mediave këtë periudhë kohe, pasi gjatë karantinës konfirmuan lidhjen e tyre.

Ata ndajnë herë pas here momente të ëmbëla nga përditshmëria e tyre me ndjekësit në rrjetet sociale, duke shkaktuar jo pak të qeshura.

Mbrëmjen e djeshme Jonida ka ndarë në Instagram disa foto mjaft të bukura me Romeon, ku shihen duke shijuar mbrëmjen në një ambient mjaft romantik.

Dy ditë më parë u raportua se çifti e ka çuar marrëdhënien në një tjetër nivel, pasi kanë nisur të bashkëjetojnë në Tiranë,  mirëpo këto thashetheme janë hedhur poshtë nga ata nëpërmjet një sërë videosh.

Të kombinuar së bashku në një ambient romantik! Fotot e

Të kombinuar së bashku në një ambient romantik! Fotot e

Të kombinuar së bashku në një ambient romantik! Fotot e

Të kombinuar së bashku në një ambient romantik! Fotot e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore