Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Nipi telefonon policinë për të njoftuar se gjyshi është vetëvrarë, prokuroria dyshon dhe...

Nipi telefonon policinë për të njoftuar se gjyshi është

Në Novobërdë të Kosovës një person është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se ka vrarë gjyshin e tij.

Përmes një telefonate në polici nipi i viktimës, ka pretenduar se gjyshi i tij është vetëvrarë, por pas kësaj telefonate janë ngritur dyshime të cilat janë hetuar nga prokurori i shtetit.

Ai ka bërë ri cilësimin e veprës nga vdekje të dyshimtë në vrasje të rëndë, siç raportojnë edhe mediat vendase. Policia ka arrestuar të dyshuarin për vrasjen e gjyshit të tij mbrëmjen e së premtes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore