Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Në rrethana MISTERIOZE/ 47-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur, dyshohet se...

Në rrethana MISTERIOZE/ 47-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur,

Një 47- vjeçar në Pejë është gjendur i pajetë në banesën e tij. Policia njofton se ngjarja është raportuar ditën e djeshme ndërsa sot blutë kanë dalë me njoftim zyrtar. 47- vjeçari u gjend i pajetë në shtrat, ndërsa trupi i tij është dërguar në Institutin e mjekësisë ligjore në Prsihtinë për ekspertizë, për të zbuluar shkakun e vdekjes.

Me datë 03.12.2022, Policia është informuar se në rrugen ” Shtjefën Gjeqovi” në Pejë, një person është i shtirë në shtpinë e tij në krevat dhe dyshohet se është pa shenja jete.

Policia menjëherë ka shkuar në vendngjarje, gjithashtu edhe autoambulanca dhe nga mjeku kujdestar është konfirmuar se viktima mashkull 47 vjet është pa shenja jete, në vendin e ngjarjes ka arritur edhe Prokurori i shtetit dhe me urdhër të tij trupi i viktimës është dërguar në Institutin e mjekësisë ligjore në Prishtinë për Obduksion, dhe rasti cilësohet ” Hetim i Vdekjes”.

Paraprakisht dyshohet se 47- vjeçari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore