Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Ndjehen lëkundje tërmeti dhe në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë e Veriut

Ndjehen lëkundje tërmeti dhe në Kosovë, Serbi dhe

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Serbi, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Lëkundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, sipas faqes EMSC.

Magnituda ishte 3.2 e shkallës rihter.

Ndjehen lëkundje tërmeti dhe në Kosovë, Serbi dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore