Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Ndërroi jetë ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës në legjislaturën e parë

Ndërroi jetë ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës në

Ka vdekur gjinekologu i njohur kosovar, Sejdullah Hoxha, njëherësh edhe ish-deputet i Kuvendit të Kosovës në legjislaturën e parë.

Për vdekjen e tij ka shprehur ngushëllime zyrtari i Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha, me anë të një statusi në ‘Facebook’.

“Me dhimbje dhe pikëllim të thellë muarëm lajmin se ka ndërruar jetë ish deputeti i legjistaturës së parë në Kuvendin e Kosovës, miku dhe bashkëpuntori ynë politik në PDK dhe më vonë në Nisma, Prof. Dr. SEJDULLAH HOXHA!

Ngushëllime familjes Hoxha, të gjithë miqëve dhe bashkëpunëtorve profesinal e politik!”, thuhet në postimin e tij.

 

Ndërroi jetë ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës në

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore