Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Ministri i Jashtëm i Greqisë viziton sot Kosovën, zbardhet axhenda e takimeve

Ministri i Jashtëm i Greqisë viziton sot Kosovën, zbardhet

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias, viziton sot Kosovën. Është bërë e ditur se në orën 09:00, kryediplomati grek arrin në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”, ku do të pritet nga ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës Meliza Haradinaj – Stublla.

Para mbërritjes se ministrit grek kryediplomatja kosovare Haradinaj – Stublla do të ketë një prononcim të shkurtër për media.

Gjithashtu është bërë e ditur se në ora 9:30 ministri grek do të pritet nga kryeministri Avdullah Hoti, ndërsa në ora 11:00 do të pritet nga ministrja e Jashtme Haradinaj – Stublla.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore