Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Lajmi i fundit/ Grabitet një bankë në Prishtinë

Lajmi i fundit/ Grabitet një bankë në Prishtinë

Një filial i një banke është grabitur sot rreth orës 15:00 në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Prishtinë.

Sipas një njoftimi, Policia ka dalë në vendngjarje dhe bazuar në informacionet e para dyshimet janë se një  person kishte armë me vete dhe ka grabitur një shumë të caktuar të parave dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

“Policia ka iniciuar një hetim  lidhur me rastin dhe ka nisur me ndërmarrjen e veprimeve të nevojshme policore me qëllim zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore