Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Kosova në protestë/ Qytetarët e punësuar në shtet të pakënaqur: Duam rritje rroge 100 euro

Kosova në protestë/ Qytetarët e punësuar në shtet

Qytetarët e punësuar në sektorin shtetëror në Kosovë kanë protestuar ditën e sotme në Prishtinë, duke kërkuar rritje të pagave.

Duke marshuar me pankarta nëpër institucionet shtetërore ata kërkuan një zëri një rritje prej 100 eurosh, e po ashtu dhe miratimin e Ligjit të pagave. Sipas tyre, ata nuk po vlerësohen sa duhet për punën që po bëjnë.

Kosova në protestë/ Qytetarët e punësuar në shtetKosova në protestë/ Qytetarët e punësuar në shtet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore