Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Koronavirusi i merr jetën nënës së ish-deputetes shqiptare (FOTO)

Koronavirusi i merr jetën nënës së ish-deputetes shqiptare

Nëna e ish- deputetes së  PDK-së, Teuta Hadri,  ka humbur jetën ditën e sotme pasi ka kontraktuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë vet të ditur ish-deputetja në një postim në rrjetet sociale.

Postimi i plotë

Të dashur shokë miq, dashamirë! Nga sot mbeta pa nënën  time të dashur! E forta ime, nëna ime dhe nëna e gjithë shoqeve ilegale qe mbante portën hapur si heroinë për ti pritur me buzeqeshje ato bija të nënave siç thoshte ajo! Iku mësuesja ime e jetës iku duke luftuar me semundjen e këtij shekulli -covid.U prehtë shpirti saj në paqe!

Kështu me vdekjen e të moshuarës numri në total i të vdekurve në Kosovë që nga fillimi i pandemisë  së Civid-19 ka shkuar 285 nejrëz në ndërsa i të infektuarve në 5.346 persona.

Koronavirusi i merr jetën nënës së ish-deputetes shqiptare Koronavirusi i merr jetën nënës së ish-deputetes shqiptare

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore