Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Kokainë dhe automatikë/ Bastiset shtëpia, arrestohet Vali Corleone

Kokainë dhe automatikë/ Bastiset shtëpia, arrestohet Vali

Personazhi i njohur për publikun, Vali Corleone është arrestuar dje, pasi fillimisht është bërë bastisja e shtëpisë së tij. Pas ndërhyrjes me vendim të prokurorit, Corleone është dërguar në arrest për 48 orë.

Lajmin e ka konfirmuar Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Gjilanit, Arben Kadriu, teksa ka dhënë detaje se çfarë u gjet në shtëpinë e tij.

“Arrestimi i tij ka ndodhur dje më datën 14, është bastisur shtëpia e tij. Është gjetur një armë automatike, 118 fishekë dhe substancë narkotike, dyshohet të jetë kokainë prej 2.9 gramë”, tha Kadriu për “Express”.

Kokainë dhe automatikë/ Bastiset shtëpia, arrestohet Vali

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore