Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Kapet “mat” deputeti shqiptar, ha biskota fshehurazi në seancën e Kuvendit! Ja si i nxjerr me 'stil' (VIDEO)

Kapet “mat” deputeti shqiptar, ha biskota fshehurazi në

Uria nuk njeh vend dhe as kohë!

Këtë e ka dëshumuar sëfundmi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Luan Aliu. Duket se deputeti nuk I ka asapak mirë punët me oreksin, teksa gjatë seancës së sotme plenarë është kapur ‘mat’.

Ai është xhiruar teksa po i nxirrte nga poshtë "bankës" biskotat e kripura. Ndërkohë që para tij po mbahej seanca plenare e Kuvendit të Kosovës me pika të rëndësishme të rendit të ditës.

Po ashtu, dallohet nga videoja se deputeti po mundohet që të mos bëjë shumë zhurmë, e se gjithashtu i kushton kujdes edhe përtypjes së biskotave.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore