Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Kandidati i vetëm në garë/ Kurti voton në zgjedhjet për kreun e LVV: Urime e gëzuar të gjithëve

Kandidati i vetëm në garë/ Kurti voton në zgjedhjet për

Kryeministri Albin Kurti ka votuar ditën e sotme në zgjedhjet e brendshme të Lëvizjes Vetëvendosje, ku ai po garon për kryetar të këtij subjekti politik.

Ai ka falënderuar të gjithë anëtarët e partisë së tij për punën që kanë bërë deri më sot.

“Sot është ditë e demokracisë në LVV. Në 46 degë të Vetëvendosjes mbahen zgjedhje për kryetar të lëvizjes, strukturës, rinia për LVV dhe gratë për LVV. Urime e gëzuar të gjithëve”, tha Kurti para gazetarëve.

Kurti është kandidati i vetëm në garë për pozitën e kryetarit të kësaj partie.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore