Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Ishte nisur për në punë/ Aksidentohet dhe VDES tragjikisht kadeti i njohur i Policisë (FOTO+EMËR)

Ishte nisur për në punë/ Aksidentohet dhe VDES tragjikisht kadeti

Një kadet i policisë së Kosovës, rreth 30 vjeç, ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë automobilisitik mëngjesin e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në Jashanicë të Klinës, teksa kadeti po shkonte në punë.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ishte nisur për në punë/ Aksidentohet dhe VDES tragjikisht kadeti

“Rreth orës 06:50 policia ka marrë informatën për një aksident në fshatin Jashanicë të komunës së Klinës.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar njësitë policore dhe autoambulanca. Mjeku ka konstatuar vdekjen e një personi”, tha Gashi.

Ishte nisur për në punë/ Aksidentohet dhe VDES tragjikisht kadeti

Media lokale “Klina.info”, raporton se Flordian Shabaj nga Nabergjani i Pejës është i riu që vdiq në aksidentin në Jashanicë.

Ishte nisur për në punë/ Aksidentohet dhe VDES tragjikisht kadeti

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore