Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

I shtruar tek Infektivi/ Ish-presidenti shqiptar reagon pas 7 ditësh betejë me koronavirusin

I shtruar tek Infektivi/ Ish-presidenti shqiptar reagon pas 7 ditësh

Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka fituar betejën e vështirë me koronavirusin bashkë me bashkëshorten e tij, pas 7 ditësh të shtruar në spital.

Përmes një masazhi në rrjetet sociale, Sejdiu bën me dije se ishte shtruar të mërkurën e javës së kaluar në Klinikën Infektive të QKUK dhe fatmirësisht ia ka dalë.

Postimi i tij i plotë:

Javën që shkoi, nga e Mërkura e deri sot, meqë ishim infektuar me Covid 19, unë dhe bashkëshortja ime u detyruam të shtrihemi për shërim në Klinikën Infektive të QKUK.

Me këtë rast dëshirojmë të falenderojmë ekipet e mjekëve dhe gjithë personelin tjetër shëndetësor të cilët nën udhëheqjen e Prof. Dr. Sali Ahmetit, në repartin e të cilit ishim, u angazhuan me gjithë mundësitë e tyre prej ekspertësh të fushës për të ndihmuar shërimin tonë. Dhe ia kanë dalë.

Të dashur miq,

Një ndihmë të pazëvendësueshme na e keni dhënë edhe ju nëpërmjet inkurajimit të përditshëm me telefon, SMS dhe me mënyra të tjera të komunikimit. /Gazeta SHQIP

I shtruar tek Infektivi/ Ish-presidenti shqiptar reagon pas 7 ditësh

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore