Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

“Gjaki s’bahet ujë vlla”/ Paralajmërohet hakmarrje për të riun që vrau vëllai i reperit shqiptar (FOTO)

“Gjaki s’bahet ujë vlla”/ Paralajmërohet hakmarrje

Për vrasjen e Gazmend Hysenit, i njohur ndryshe si Strella, ndaj të cilit u qëllua me armë pak ditë më parë, është paralajmëruar hakmarrje.

Familjari i tij, mendohet i vëllai apo kushëriri Blendi Hyseni, ka publikuar një video në TikTok me këngën e Unikkatil. “Gjaku s’bëhet ujë, vëlla”, ka shkruar ai.

I riu shihet me armë në dorë dhe ka bërë një kolazh fotosh nga varrimi i Strellës, i cili njëkohësisht ishte edhe mik i ngushtë i reperit Fero.

I riu, vetëm 30 vjeç, u plagos për vdekje nga Qëndrim Januzi, vëllai i reperit “Buta”.

“Gjaki s’bahet ujë vlla”/ Paralajmërohet hakmarrje

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore