Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Gjakderdhje nga hunda/ E detyruan të pinte drogë, 20-vjeçarja përfundon me urgjencë në spital

Gjakderdhje nga hunda/ E detyruan të pinte drogë, 20-vjeçarja

Një 20-vjeçare nga Gjakova ka përfunduar në spital, pasi e kishin detyruar të përdorë substanca narkotike.
Mediat kosovare raportojnë se e reja ka pasur gjakderdhje nga hunda në momentin që ka mbërritur në spital.

“Viktima është detyruar që të përdorë substancën e dyshuar narkotike. Ajo ka pasur gjakderdhje nga hunda dhe aktualisht është e hospitalizuar në Spitalin e Gjakovës”,- njofton policia.

Deri në këto momente janë marrë në pyetje dy persona, ndërsa vazhdojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore