Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

FOTO/ Vjedhje spektakolare në Prishtinë, të maskuarit marrin ...

FOTO/ Vjedhje spektakolare në Prishtinë, të maskuarit marrin ...

Tre persona të maskuar kanë vjedhur 14 kompjuterë mëngjesin e sotëm në një internet kafe në Prishtinë.

Lokali që ka rënë pre e grabitjes ka publikuar pamjet nga momenti kur është kryer vjedhja, teksa ka lutur qytetarët të lajmërojnë nëse kanë ndonjë informacion.

Nga foto në fjalë shihet se si autorët pasi vjedhin kompjuterat, i fusin ata në makinë dhe largohen me shpejtësi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore