Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Foto/ Vdiq pasi e zuri pema në mes të kreyqytetit, zbulohet kush është 30-vjeçari shqiptar (EMRI)

Foto/ Vdiq pasi e zuri pema në mes të kreyqytetit, zbulohet kush

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Prishtinë ku si pasojë e stuhive disa pemë janë rrëzuar në lagjen 'Pejton' duke i marrë jetën një 30-vjeçari dhe plagosur një grua.

Sipas mediave lokale, është mësuar se bëhet fjalë për Erdin Haxhiu-Blakçori, i cili ishte nga Podujeva, ku thuhet se lajmë është konfirmuar dhe nga familjarët.

Rreth mesditës moti i keq ka përfshirë të gjithë Kosovën ku në Prishtinë përveç pemëve të rrëzuara në lagjen Pejton ku humbi jetën i riu ka patur dhe disa incidente të mgjashme. Ndërkohë më Mitrovicë si pasojë e rrufesë, e cila goditit nënstacionin elektrik, 90% e qytetit ka mbetur pa energji për më shumë se gjysëm ore.

Foto/ Vdiq pasi e zuri pema në mes të kreyqytetit, zbulohet kush

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore