Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

FOTO dhe VIDEO/ Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit

FOTO dhe VIDEO/ Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit

Përfaqësues të Partisë Socialdemokrate kanë protestuar sot para stacionit të Policisë së Kosovës në qendër, duke shkruar në murin e këtij objekti “Për partitë tubime, për qytetarët dënime”.

Sipas mediave në Kosovë, ka pasur konfrontim ndërmjet aktivistëve të PSD-së dhe pjesëtarëve të policisë, të cilat kanë përfunduar me arrestime të disa aktivistëve të kësaj partie, numri saktë i të cilëve ende nuk dihet.

FOTO dhe VIDEO/ Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit

Ndërkohë, në disa pamje të publikuara, shihet se është arrestuar në mënyrë të dhunshme kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Ky i fundit është bashkëshorti i Besa Shahinit, ish-ministre e Arsimit në Shqipëri. Video e momentin të arrestimit dhe e shoqërimit në polici është publikuar nga Indeks Online.

Nol Nushi nga PSD ka thënë se nuk janë këtu për të protestuar kundër tubimeve politike, por për të protestuar kundër padrejtësisë që po u bëhen qytetarëve të Kosovës. 

FOTO dhe VIDEO/ Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit

FOTO dhe VIDEO/ Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit

FOTO dhe VIDEO/ Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore