Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Çështja e Kosovës fut në sherr 2 politikanët serbë/ Rrihen me njëri-tjetrin si fëmijë në mes të qytetit (VIDEO)

Çështja e Kosovës fut në sherr 2 politikanët

Dy këshilltarë komunalë në Apatin të Serbisë, Dejan Baçiç nga koalicioni “Moramo”, dhe Millorad Mrgja,  kryetari i Këshillit lokal nga partia Radikale serbe, janë rrahur në qendër të qytetit, ku shumë qytetarë të habitur shikonin të shokuar.

Sipas informacioneve jozyrtare të nova.rs, rrahja erdhi si pasojë e mospajtimit rreth çështjes së Kosovës.

Deri tani nuk dihet nëse dyshja janë marrë në pyetje nga policia, ndërsa një person i tretë ndërhyn për të qetësuar situatën.

Ajo çfarë ka habitur me shumë opinionin publik në Serbi është mosha e tyre dhe guximi për t'u rrahur si fëmijë në qendër të qytetit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore