Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

EMRI/ Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së: Një luftëtari sypatrembur...

EMRI/ Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së: Një

Një ish-ushtar i UÇK-së, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm. Lajmi për vdekjen e ish-ushtarit, u bë i ditur nga kryetari i Skënderaj, Fadil Nura.

“Mëngjesi i sotëm zbardhi me lajmin pikëllues për vdekjen e një njeriu të devotshëm, të një luftëtari sypatrembur të lirisë së Kosovës, të dashur për të gjithë ne që e njohëm dhe bashkëpunuam, për të na mbetur të pavdekshme kujtimet nga jeta e tij! Lamtumirë, Bal!”, ka shkruar Nura më Facebook.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore