Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshën 25-vjeçare Dj shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshën 25-vjeçare Dj

Ka ndëruar jetë në moshën 25-vjeçare Dj nga Prishtina Erin Dodanci.

Ai njihej me emrin artistik "Erin Go Dance".Prej disa vitesh ai ishte aktiv në pasi merrte pjesë në evente të ndryshme në klubet e natës në Prishtinë.

Dodanci luante në instrumente të ndryshme muzikore si kitarë dhe më pas vijoi si baterist duke krijuar edhe një grup muzikor bashkë me shokët e tij në këtë zhanër.

Në maj të vitit 2020, kohë kur e gjithë bota ishte në karantinë, Erin Go Dance, organizoi një performancë online me qëllim argëtimin e publikut që ishte mbyllur për shkak të masave anti-Covid.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore