Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E rrahën në derë të shtëpisë/ Gazetari flet pas sulmit: Kam thyer dhëmbët dhe hundën

E rrahën në derë të shtëpisë/ Gazetari flet pas

Gazetari kosovar Visa Duriqi është sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme nga tre persona.  

Sulmi fizik ndaj tij është bërë nga persona ende të panjohur që e kishin pritur gazetarin Duriqi, para hyrjes së banesës së tij.

Gazetari Duriqi ka marrë lëndime dhe është trajtuar mbrëmë në Emergjencën e QKUK-së.

Gazeta Express e ka kontaktuar Duriqin që ka bërë të ditur se ka marrë trajtim mjeksor pasi që i ka dhëmbët dhe hundën e thyer si pasojë e sulmit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore