Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË/ U njohën në TikTok, 13-vjeçarja shqiptare dhunohet seksualisht nga një burrë

E RËNDË/ U njohën në TikTok, 13-vjeçarja shqiptare

Një rast i trishtë ka ndodhur së fundmi në Suharekë në Kosovë, ku një 13-vjeçare është sulmuar seksualisht nga një burrë.

Bëhet me dije për mediat se ngjarja ka ndodhur gjatë pasdites ku dyshja ishte takuar, teksa ata janë njohur në TikTok.

Burimet brenda Prokurorisë kanë bërë me dije se vajza u njoh me këtë person në rrjete sociale, me të cilin fillimisht kishin komunikuar për disa ditë me radhë dhe më pas kanë vendosur që të takoheshin.

Por gjatë këtij takimi, i dyshuari e ka dhunuar të miturën seksualisht dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Pas denoncimit të këtij rasti në Polici, janë aktivizuar njësitet përkatëse për identifikimin dhe kapjen e personit të dyshuar.

Ndërkohë, Prokurori i Shtetit ka urdhëruar inicimin e rastit si “sulm seksual” që të hetohen rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore