Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË/ Shqiptari i ngul thikën të vëllait, dërgohet me urgjencë në spital

E RËNDË/ Shqiptari i ngul thikën të vëllait,

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Kosovë, ku dy vëllezër janë përfshirë në një konfliktme njeri-tjetrin.

Mësohet se jeri prej tyre ka goditur tjetrin me thikë duke e lënë të plagsur.  Ky i fundit ndodhet në spital ku po merr trasjtime mjekësore. Ndërsa vëllai tjetër është dërguar në paraburgim nga policia. 

Njoftimi i policisë:

Prishtinë 11.11.2022-21:04 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti pas një zënke që kishte pasur me viktimën mashkull kosovar-vëllain e tij, e kishte sulmuar fizikisht atë duke e goditur me thikë. Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe i është ofruar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore