Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË/ Nuk i dhanë para, i riu dhunon nënën dhe gjyshen e tij

E RËNDË/ Nuk i dhanë para, i riu dhunon nënën dhe

Një gnjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një i ri ka dhunuar nënën dhe gjyshen e tij.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Malishevë, ku i riu i ka dhunuar familjaret, pasi nuk i dhanë para.   Mësohet se autori është arrestuar, teksa dy gratë ndodhen në spital. nuk dihet gjendja e tyre. 

Njoftimi i policisë:

DHUNË NË FAMILJE- Malishevë 17.05.2023 – 13:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ai ka sulmuar fizikisht nënën dhe gjyshen e tij pasi ato si kanë dhënë para. Viktimave u është ofruar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore