Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË në Kosovë! Një grua ngacmohet seksualisht nga tre persona, Policia nxjerr detajet

E RËNDË në Kosovë! Një grua ngacmohet seksualisht nga

Një grua ka raportuar këtë të premte se një ditë më parë është ngacmuar seksualisht nga tre burra në Kosovë.

Ngjarja ka ndodhur në Ferizaj. Rasti po hetohet si ngacmim seksual, ndërsa pritet që autorët e dyshuar të përballen me akuzën.

Njoftimi i policisë:

“Ferizaj- Me 13.01.2023 viktima femër kosovare, ka raportuar se tre të dyshuarit meshkuj kosovar ndaj saj kanë kryer veprën e lartcekur. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore