Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË/ Makina rrëshqet dhe bie nga ura, ndërron jetë në vend 20-vjeçari

E RËNDË/ Makina rrëshqet dhe bie nga ura, ndërron jetë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku ka humbur jetën një 2-vjeçar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Prizren, ku i riu ka humbur kontrollin e automjetit të tij për shkak të lagështisë në rrugë dhe ka rënë nga ura. Sipas policisë, 20-vjeçari ka ndërruar jetë në vend.

Njoftimi i policisë:

Në mëngjes në orën 04:55 ka ndodh një aksident trafiku, është vetaksident, aksidenti ka ardhë se shoferi nuk e ka përshtatë shpejtësinë me kushtet e rrugës, me një kthesë ka dalë jashtë rrugës dhe ka ra nga ura. Si pasojë e aksidentit, shoferi ka marrë lëndime të lehta dhe pasagjeri ka ndërruar jetë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore