Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË/ Ishte në shërbim, mjeku pëson infarkt dhe vdes në spital (EMRI)

E RËNDË/ Ishte në shërbim, mjeku pëson infarkt dhe vdes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një mjek ka ndërruar jetë teksa ishte në shërbim.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në spitalin e Pejës, ku mjeku specialit Reshat Emra ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak.

Lajmin për vdekjen e mjekut e ka dhënë spitali, ndërsa jep detaje nga ngjarja e rëndë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore