Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË/ Gjendet pa shenja jetën dizajneri i njohur shqiptar (EMRI+ FOTO)

E RËNDË/ Gjendet pa shenja jetën dizajneri i njohur shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Gjakovë.

Bëhet me dije nga mediat kosovare se një 39 vjeçar ka humbur jetën mbrëmë me profesion dizajner.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Hasi” ku është raportuar se një 39 vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

Mësohet nga mediat se i ndjeri është Memli Vula.

Viktima ishte i njohur si dizajner grafik me profesion, ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë.Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

E RËNDË/ Gjendet pa shenja jetën dizajneri i njohur shqiptar

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore