Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË/ E mitura në Kosovë mbetet shtatzënë pas përdhunimit, u shfrytëzua nga...

E RËNDË/ E mitura në Kosovë mbetet shtatzënë pas

Një rast i rëndë abuzimi seksual ka ndodhur në Kosovë, ku viktimë ka qenë një e mitur.

Ngjarja ka ndodhur në Ferizaj, ku e mitura dyshohet se është shfrytëzuar seksualisht nga persona të panjohur dhe nga abuzimi ka mbetur shtatzënë.

Viktima është dërguar për kontroll gjinekologjik për trajtim mjekësor, ndërsa për rastin është informuar edhe prokurori.

Njoftimi i policisë:

DHUNIM/Ferizaj 23.04.2023 – 04:35. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktimën kosovare persona të panjohur e kanë shfrytëzuar seksualisht, dhe e njëjta ka mbetur shtatëzënë. Viktima është dërguar në QKUK-në repartin e gjinekologjisë për tretman mjekësor. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke kryer procedurat hetimore. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore