Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E RËNDË/ 16-vjeçarja hidhet nga dritarja e Qendrës Klinike "Nënë Tereza"

E RËNDË/ 16-vjeçarja hidhet nga dritarja e Qendrës Klinike

Një vajzë 16 vjeçare e cila ka qenë duke u trajtuar në Qendrën Klinike “Nënë Tereza”, respektivisht në repartin e Psikiatrisë në Shkup, është hedhur nga dritarja.

Vajza me iniciale A.SH e lindur në vitin 2006, ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe aktualisht ndodhet në Klinikën për Anestezion, Reanimacion dhe Mjekim Intensiv.


Informacione më të detajuara lidhur më rastin, deri më tani nuk kanë dhënë nga policia e as nga spitali.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore