Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E rëndë/ Shqiptarët dhunojnë dhëndrin e tyre dhe e hedhin në lumë

E rëndë/ Shqiptarët dhunojnë dhëndrin e tyre dhe e

Tre persona kanë ushtruar dhunë fizike ndaj dhëndrrit të tyre dhe më pas e kanë hedhur atë në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Pejës.

Mediat e Kosovës shkruajnë se dyshohet se burimi i konfliktit ishte një mosmarrëveshje mes këtij të fundit dhe gruas së tij, motrës së autorëve.

Ende nuk dihet se çfarë mund të ketë ndodhur më dhëndrrin e dhunuar, pasi është hedhur në lumin “Bistrica”. Nga Policia e Kosovës nuk bëhet me dije nëse ndaj tre dhunuesve është ndërmarrë ndonjë masë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore