Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

I shtrirë në dysheme/ E rëndë, vëllai gjen 13-vjeçarin të vdekur në shtëpi

I shtrirë në dysheme/ E rëndë, vëllai gjen

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kosovë, ku një i mitur 13-vjeçar është gjetur i pajetë në shtëpi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Vushtri, ku i mituri është gjetur nga i vëllai, i shtrirë në dysheme pa jetë. Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së të miturit, ndërsa trupi i tij është dërguar në institutin e mjekësisë ligjore, për të bërë ekspertizën, për të kuptuar shkakun.

Njoftimi i policisë:

VDEKJE E DYSHUAR /Vushtrri 21.05.2022-14:12. Një mashkull kosovar ka raportuar se në shtëpi ka gjetur vëllain -viktimën mashkull kosovar (i mitur) të shtrirë në dysheme. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë shkuar në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Trupi i pajetë i viktimës me vendim të prokurorit është dërguar në IML për Obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore