Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E rëndë/ Kalimtari përplaset nga kamioni me beton, vdes nga plagët e mara

E rëndë/ Kalimtari përplaset nga kamioni me beton, vdes nga

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në në Bogë të Pejës, në Kosovë.

Një person është përplasur nga një kamioni që po transportonte beton, dhe për pasojë nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të mara. Trupi i pajetë, me urdhër të prokurorit, është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

“Sot rreth orës 17:50 policia është njoftuar se në fshatin Bogë të Rugovës ka ndodhur një aksident me lëndime fillimisht, që përfundoi me fatalitet më vonë. Derisa një kamion mikser me beton ka ecë mbrapa, ka lënduar një person. Mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen”,- thuhet në njoftimin e policisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore