Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E rëndë/ Gjendet i pajetë një efektiv policie

E rëndë/ Gjendet i pajetë një efektiv policie

Ditën e sotme është regjistruar një ngjarje e rëndë në qytetin e Pejës në Kosovë, ku një efektiv policie është gjetur pa shenja jete.

Lajmi në fjalë është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Më konkretisht, ai është shprehur se: Policia në Pejë ka pranuar informatën se një zyrtar policer është gjetur pa shenja jete. Menjëherë njësitë policorë kanë shkuar në lokacion si dhe janë informuar edhe njësitë e tjera relevante për të kryer procedurat e tjera të nevojshme.

Ndërkohë, Rugova ka shtuar se detaje të tjera lidhur me rastin do të bëhen publike, pasi të përfundojnë procedurat.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore