Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E pazakontë! 14-vjeçarja shqiptare bëhet nënë, materniteti njofton policinë

E pazakontë! 14-vjeçarja shqiptare bëhet nënë,

Një 14-vjeçare shqiptare është bërë nënë, duke sjellë në jetë një foshnje, në Klinikën e Gjinekologjisë në Prishtinë. Sipas raportimit, 14-vjeçarja me inicialet M.M është e lindur në Shqipëri, ndërsa është e martuar dhe jeton në Mitrovicë, shkruan “Zëri.info”.


“Të hënën në Kliniken Gjinekologjike në Prishtinë ka lindur fëmijën një vajzë 14-vjeçare me inicialet M.M. Gjendja shëndetësore e nënës dhe fëmijës është e mirë, është liruar nga spitali dhe tashmë gjendet në shtepinë e saj”, tha Ismajli për “Zërin”.

Ismajli po ashtu deklaroi se për këtë rast e kanë lajmëruar edhe Policinë e Kosovës për konsultim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore