Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E PAPRITUR! Serbët sulmojnë autobusin me shqiptarë të Kosovës, po udhëtonte drejt Gjermanisë

E PAPRITUR! Serbët sulmojnë autobusin me shqiptarë të

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur së fundmi me një autobus që po udhëtonte drejt Gjermanisë nga Kosova.

Bëhet me dije nga raportimet për mediat se autobusi është sulmuar me gurë në Serbi.

“Sulmi ka ndodhur në Serbi. Rasti është i vërtetë dhe të gjithë udhëtarët janë mirë dhe nuk ka të lënduar. Janë duke i përfunduar disa procedura ligjore, dhe udhëtimi do të vazhdojë”, ka deklaruar kompania.

Sulmi ka ndodhur rreth orës 21:00, në Krushevc.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore