Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E padëgjuar! Kishte përplasje me të motrën, vëllezërit dhunojnë keq dhëndrin dhe e hedhin në lumë

E padëgjuar! Kishte përplasje me të motrën,

Një ngjarje e rëndë dhe e padëgjuar ka ndodhur në Pejë ku tre persona kanë dhunuar dhëndrin e tyre dhe më pas e kanë hedhur atë në lumë.

Sipas mediave kosovare mësohet se shkak i konfliktit ka qenë një mosmarrëveshje mes dhëndrit të dhunuar dhe gruaj së tij, motrës së autorëve.

Ende nuk dihet se çfarë mund të ketë ndodhur me dhëndrrin pasi është hedhur në lumin “Bistrica”.

Nga Policia e Kosovës nuk bëhet me dije nëse ndaj tre dhunuesve është ndërmarrë ndonjë masë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore