Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

E mitura shqiptare i bën "gjëmën" prindërve, largohet nga shtëpia për...

E mitura shqiptare i bën "gjëmën" prindërve,

Janë të shumta ato raste kur fëmijët dashurohen në moshë të vogël dhe largohen nga shtëpia e prindërve pa pëlqimin e tyre, vetëm për të shijuar romancën me personin e zemrës.

Të premten në orën 08:00, prindërit nga Skënderaj e Kosovës kanë raportuar në polici zhdukjen e vajzës së tyre të mitur e cila ishte larguar nga shtëpia për të shkuar tek i dashuri dhe për t’u martuar.

Pas denoncimit, policia ka shkuar tek banesa e djalit që dashuron e mitura dhe ka marrë vajzën e ka dërguar për ekzaminim mjekësor, ndërsa djali është vënë në pranga dhe është marrë në pyetje.

Vajza është dërguar dje në shtëpinë e prindërve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore