Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Dje iu dha lamtumira e fundit, djali i këngëtarit të njohur rrëfen momentet e fundit: Pësoi sulm në zemër

Dje iu dha lamtumira e fundit, djali i këngëtarit të njohur

Një ditë më parë i është dhënë lamtumira e fundit ikonës së vjetër qytetare, Ismet Peja. Djali i tij Visar Peja, ka thënë se i ati ka patur një sulm të dyfishtë në zemër dhe tru më 2 nëntor.

“Ishte fat i babit që të nxirrej nga ajo situatë e vështirë. Por kur e kuptuam se kishte pasur edhe sulm në zemër atëherë as mjekësia nuk kishte çfarë të bënte dhe vendosëm që ditët e fundit t’i kalojmë së bashku në shtëpi në Gjakovë”, ka deklaruar Visari në RTV Dukagjini.

Madje ai është shprehur se vdekja e babait të tij nuk ka lidhje aspak me ndonjë infektim nga Covid-19.

“Babi po shqetësimit kardiak e ka pasur edhe shqetësimin e quajtur “moshë”. Ishin në pyetje 83 vjet dhe një ditë trupi i njeriut fillon të shpenzohet, dhe një ditë të gjithë do të kemi fatin e babës”, tregon më tej Peja.

Nga ana tjetër, djali i këngëtarit të njohur ka falënderuar edhe mbështetësit e Ismetit për mesazhet në këto momente të vështira për familjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore