Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Dikur e preferuara e Ibrahim Rugovës/ Kush e drejton sot "Cadillac-un" e ish-Presidentit (FOTO)

Dikur e preferuara e Ibrahim Rugovës/ Kush e drejton sot

Ibrahim Rugova, posedonte disa vetura sa ushtronte këtë detyrë, por e “preferuara” e tij ka qenë edhe një veturë ‘Cadillac Deville’.

Por këtë veturë sot e ka dikush tjetër! Bëhet fjalë për ish-ministrin e Qeverisë së Kosovës, Astrit Haraqijan, i cili sot qarkullon në qytet me mjetin e presidentit të ndjerë.

Ai këtë veturë ‘Cadillac Deville’ a ka marrë dhe e ka riparuar tërësisht dhe ka disa vite që e drejton nëpër qytet, ku shihet shpesh në rrugët e kryeqytetit. Ndërsa gjthashtu i ka vendosur edhe targat e Komunës së Gjakovës.

Dikur e preferuara e Ibrahim Rugovës/ Kush e drejton sot

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore