Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Analisti shqiptar përlotet LIVE, tregon si forcat serbe i prenë kokën dajës së tij para syve

Analisti shqiptar përlotet LIVE, tregon si forcat serbe i prenë

Rrëfimi që po  tregonte "live" në emision, ka bërë t'i dalin lotët, analistit Ardian Kastrati.

Ai ka treguar tmerrin që ka përjetuar më 28 nëntor të vitit 1998 kur kishte qenë dëshmitar teksa serbët i kishin prerë kokën dajës së tij dhe ia kishin hedhur në një pus.

“Sytë e mijë kanë parë veç tmerr atë ditë, në të gjitha anët e Drenicës, ku makineria e Serbisë ka goditur prej shtatzënës, me snajper në pragun e shpisë, gruan e dajës tim, mjedis Llapushnikut, dajës tim Sadri kokën ia kemi gjetur të prerë në bunar”, tha Kastrati i përlotur në RTK.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore