Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Alarm në Prishtinë, dyshohet për eksploziv në një mjet pranë Agjencisë së Inteligjencës

Alarm në Prishtinë, dyshohet për eksploziv në një mjet

Policia e Kosovës ka bllokuar qarkullimin afër ndërtesës së Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës pasi dyshohet për lëndë eksplozive.

Policia sot në orët e hershme të mëngjesit është parë afër ndërtesës së Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës. Në këtë pjesë janë vendos shirita të sigurisë dhe është ndaluar qarkullimi i automjeteve.

Alarm në Prishtinë, dyshohet për eksploziv në një mjet

Në fotot e publikuara nga Gazeta Ekspress, shihet qartë mjeti, ku dyshohet se është vendosur edhe bomb për të shpërthyer institucionin mët ë lartë të sigurisë në vend. Efektivë të shumtë kanë rrethuar mjetin, kanë hapur dyer dhe bashkë me qentë po kontrollojnë për lëndën plasëse.

Gjithashtu, të njëjtat medie shkruajnë se në polici, është shopqëruar një person, pronari i mjetit të braktisur që ishte lënë me dyert e hapura pranë AKI-së. Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe zjarrfikësit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore