Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Aksident i RËNDË në Kosovë! Përplaset autobusi me kamionin, plagosen 30 persona (Detajet e para)

Aksident i RËNDË në Kosovë! Përplaset autobusi me

Një aksident i rëndë është shënuar në fshatin Vargolli në aksin Prishtinë-Pejë.

Si pasojë e përplasjes së trefishtë midis autobusit, kamionit dhe një makine, janë lënduar 30 persona.

Menjëherë pas njoftimit policia e Kosovës ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Edne nuk dihet shkaku I përplasjes, që dëmtoi dhjetëra persona.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore