Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Aksident i rëndë në Prishtinë/ Dy persona humbin jetën, dy fëmijë nisen me urgjencë në spital (VIDEO)

Aksident i rëndë në Prishtinë/ Dy persona humbin jetën,

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kosovë, rreth orës 04:00, ku kanë humbur jetën dy persona.

Mësohet se një makinë me targa të huaja është përplasur me një autobus në rrugën Prishtinë-Podujevë, ndërsa viktimat janë një 35-vjeçare me inicialet M.S dhe një 36-vjeçar me inicialet Sh.S.

Po ashtu të lënduar kanë mbetur dhe dy fëmijë, të cilët ishin në makinën që u përfshi në aksident. Polcia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore