Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Aksident i rëndë në Pejë/ Makina përfundon brenda xhamisë, shoferi dhe dy pasagjerët në spital

Aksident i rëndë në Pejë/ Makina përfundon brenda

Një aksident me disa të lënduar ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë.

Mësohet se një makinë është përplasur me murrin e një xhamie, duke përfunduar brenda ambienteve të kësaj të fundit. Të dëmtuar kanë mbetur shoferi i mjetit, si dhe dy pasagjerë që udhëtonin në atë makinë.

Nga pamjet e publikuara në mediat kosovare mund të shihet se si makina ka shkatërruar murrin e objektit të kultit.

Aksident i rëndë në Pejë/ Makina përfundon brendaAksident i rëndë në Pejë/ Makina përfundon brenda

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore