Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Aksident i rëndë në Kosovë/ Kamioni përplas për vdekje qytetarin, lihet në mes të rrugës i mbuluar në gjak

Aksident i rëndë në Kosovë/ Kamioni përplas për

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Lipjan. Një qyetar është përplasur nga një kamion, i cili ka ndërruar jetë në vend.

Ai është lënë në rrugë për rreth 40 minuta i mbuluar në gjak për shkak se ambulanca ka mbërritur me vonesë. 

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit ndërsa mësohet se edhe policia ka mbërritur me vonesë në vendin e ngjarjes për të identifikuar viktimën dhe për të hetuar rrethanat e aksidentit rrugor. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore