Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

40 plumba në vendin e ngjarjes, Vali Corleone u qëllua nga një 22-vjeçare

40 plumba në vendin e ngjarjes, Vali Corleone u qëllua nga një

Personazhi i njohur, Vali Corleone, është komentuar shpesh për jetën luksoze dhe deklaratat që bën në rrjetet sociale apo intervista të ndryshme. Por ditën e sotme është rikthyer në vëmendjen e publikut për një tjetër arsye.

Policia e Kosovës ka njoftuar mëngjesin e kësaj të enjte se personazhi i rrjeteve sociale është plagosur me armë zjarri.

Nga njoftimet paraprake bëhet e ditur autore e kësaj ngjarje dyshohet të jetë një 22-vjeçare. Gjithashtu është njoftuar se një armë pistoletë dhe 40 fishekë të së njëjtës armë janë konfiskuar në vendin e ngjarjes si prova materiale për Gjykatë.

Policia ka shtuar se për momentin nuk dihen motivet e incidentit, por i plagosur është jashtë rrezikut për jetën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore