Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

4 persona të maskuar nxjerrin zvarrë nga makina postierin, i marrin të gjitha paratë

4 persona të maskuar nxjerrin zvarrë nga makina postierin, i marrin

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast grabitje që ka ndodhur në qytetin e Pejës.

Pre e grabitjes ka rënë një shtetas kosovar i cili ka raportuar se teksa ishte duke bërë transportin e postës së shpejtë me veturën e postës i prenë rrugën 4 persona të maskuar të cilët e nxorën nga vetura dhe i grabitën një shumë të konsiderueshme parash pronë e postës dhe disa tjera personale.

Viktima si pasojë e rastit ka pranuar trajtim mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore